پر شده آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر

پر شده: آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر مهربانی معرفی کتاب نردبان آسمان

گت بلاگز اخبار اجتماعی اطلاعیه مرکز ملی اینترنت درخصوص پیام‌رسان سروش

در پی انتشار اخباری مبنی بر عضویت اضطراری بازدیدکنندگان در پیام‌رسان سروش بدون اطلاع و درخواست خودشان، مرکز ملی اینترنت کشور اعلام کرد در صورت دریافت مستندات از

اطلاعیه مرکز ملی اینترنت درخصوص پیام‌رسان سروش

اطلاعیه مرکز ملی اینترنت درخصوص خبر رسان سروش

عبارات مهم : شماره

در پی انتشار اخباری مبنی بر عضویت اضطراری بازدیدکنندگان در خبر رسان سروش بدون اطلاع و درخواست خودشان، مرکز ملی اینترنت کشور اعلام کرد در صورت دریافت مستندات از سوی مدعیان مذکور، عنوان را در مناسب ترین وقت بررسی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، مرکز ملی اینترنت کشور در پی انتشار خبر (ماجرای عضویت اضطراری بازدیدکنندگان در خبر رسان سروش بدون اطلاع و درخواست خودشان) اعلام کرد: تاکنون هیچ مستندی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و افرادی که مدعی این عنوان هستند، دریافت نشده است.

اطلاعیه مرکز ملی اینترنت درخصوص پیام‌رسان سروش

بر همین اساس، در صورت دریافت مستندات از سوی مدعیان مذکور، مرکز ملی اینترنت از جایگاه نظارت کلان بر اینترنت کشور، عنوان را در مناسب ترین وقت بررسی و به اطلاع مردم عزیز کشور عزیزمان ایران اسلامی خواهد رساند.

به گزارش ایسنا، بازدیدکنندگان اینترنت در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … اخیرا از اتفاقی خبر می دهند مبنی بر اینکه اگرچه خودشان خبر رسان سروش را راه اندازی نکرده اند، ولی پروفایل سروش آن ها با اسم و حتی با تصویرشان وجود دارد و تنها به واسطه ی دوستانشان فهمیده اند که حسابی به نام و با شماره ی آن ها در سروش ایجاد شده است است.

در پی انتشار اخباری مبنی بر عضویت اضطراری بازدیدکنندگان در پیام‌رسان سروش بدون اطلاع و درخواست خودشان، مرکز ملی اینترنت کشور اعلام کرد در صورت دریافت مستندات از

البته سیدمیثم سیدصالحی -مدیر خبر رسان سروش- در پاسخ به بعضی ادعاهای مطرح شده است در اینترنت مبنی بر غیرواقعی بودن اکانت های ایجادشده در سروش گفت: تمامی بازدیدکنندگان سروش واقعی هستند و وجود هرگونه اکانت بدون اطلاع صاحب شماره به هیچ عنوان امکان پذیر نیست.

سیدصالحی همچنین خاطرنشان کرد: اگر فردی مدعی است اکانتی با شماره شخصی خود و بدون اطلاع قبلی در سروش دارد می تواند از طریق پشتیبانی سروش با ایمیل support@sapp.ir عنوان را پیگیری کند.

واژه های کلیدی: شماره | دریافت | اطلاعیه | اطلاعات | اینترنت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs