پر شده آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر

پر شده: آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر مهربانی معرفی کتاب نردبان آسمان

گت بلاگز اخبار حوادث پسر معتاد تنها مظنون قتل مادر

پسر معتاد به عنوان تنها مظنون قتل مادر 70 ساله‌اش دستگیر شد. متهم در تحقیقات منکر قتل شده است است.

پسر معتاد تنها مظنون قتل مادر

عبارات مهم : ایران

پسر معتاد به عنوان تنها مظنون قتل مادر 70 ساله اش دستگیر شد. متهم در تحقیقات منکر قتل شده است است.

به گزارش جام جم، ساعت 17 عصر سه شنبه مردی جوان با اورژانس پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و جهت نجات جان مادرش درخواست کمک کرد.

در ادامه امدادگران اورژانس درخانه آنها در خیابان کمالی حاضر شدند و مشاهده کردند زنی 70 ساله در یکی از اتاق ها افتاده و مدتی از مرگش می گذرد.

پسر معتاد تنها مظنون قتل مادر

آنها به فوت این زن مشکوک شده است و عنوان را به پلیس گزارش دادند. در این مرحله ماموران کلانتری 112 ابوسعید در محل حاضر شدند و مشاهده کردند وسایل منزل به هم ریخته هست. بررسی جسد نیز نشان داد، زن سالخورده خفه شده است است.

موضوع به مرادی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گزارش شد. با حضور بازپرس جنایی و تیم پلیس آگاهی جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافته شد.

پسر معتاد به عنوان تنها مظنون قتل مادر 70 ساله‌اش دستگیر شد. متهم در تحقیقات منکر قتل شده است است.

تحقیقات اولیه از همسایه ها نشان می داد پسر مقتول معتاد بوده و شیشه مصرف می کرده و هر لحظه با مادرش اختلاف داشته هست، و آنها بارها صدای مشاجره و دعوای آن دو را شنیده اند. به گفته همسایگان پسر مقتول چند روز پیش اقدام به کتک زدن مادرش کرده بود. علاوه برآن ساعاتی پیش از حضور اورژانس و پلیس صدای مشاجره مقتول را با پسرش شنیده بودند که یکباره صدای پیرزن خاموش شده است بود.

همین سرنخ کافی بودکه پسر 39ساله مقتول به عنوان تنها مظنون در این جنایت بازداشت شود. دیروز این متهم جهت تحقیقات به شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به قاضی پرونده گفت: در قتل مادرم نقشی ندارم. زمانی که به منزل آمدم او را در حالی که بیهوش کناری افتاده بود، دیدم. به اورژانس زنگ زدم ولی امدادگران که آمدند مادرم مرده بود. من او را نکشتم. با انکار تنها مظنون پرونده، او جهت ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار داده شد تا راز قتل پیرزن فاش شود.

پسر معتاد تنها مظنون قتل مادر

واژه های کلیدی: ایران | معتاد | اورژانس | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs