پر شده آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر

پر شده: آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر مهربانی معرفی کتاب نردبان آسمان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برهم خوردن برجام نقطه پشیمانی همگان خواهد بود / روحانی

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت حفظ برجام در جهت توسعه امنیت، ثبات و همکاری‌های منطقه‌ای گفت: بر هم خوردن توافق هسته ای نقطه پشیمانی همگان خواهد بود و البته ما جه

برهم خوردن برجام نقطه پشیمانی همگان خواهد بود / روحانی

روحانی: برهم خوردن برجام نقطه پشیمانی همگان خواهد بود

عبارات مهم : امنیت

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت حفظ برجام در جهت توسعه امنیت، ثبات و همکاری های منطقه ای گفت: بر هم خوردن توافق هسته ای نقطه پشیمانی همگان خواهد بود و البته ما جهت هرگونه شرایطی که مد نظرمان نباشد، آماده خواهیم بود.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر دوشنبه در دیدار «ژان ایو لودریان» وزیر امور خارجه فرانسه تاکید کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هیچ محدودیتی در توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات و همکاری ها با فرانسه قائل نیست.

برهم خوردن برجام نقطه پشیمانی همگان خواهد بود / روحانی

رییس جمهوری برجام را آزمایش و امتحانی جهت تمامی طرف های مذاکره کننده دانست و افزود: پابرجا ماندن برجام به دنیا ثابت می کند که مذاکره و دیپلماسی عالی ترین گزینه جهت حل پرسشها بوده و برهم خوردن آن به معنای این است که مذاکرات سیاسی اتلاف وقت است.

دکتر روحانی با تاکید بر ضرورت پایبندی همه طرف های مذاکره کننده نسبت به تعهداتشان در برجام گفت: کشور عزیزمان ایران هرگز آغازگر نقض برجام نخواهد بود و این توافق را در جهت زیاد کردن اعتماد، آرامش، همکاری و ثبات منطقه ای و بین المللی موثر می داند.

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت حفظ برجام در جهت توسعه امنیت، ثبات و همکاری‌های منطقه‌ای گفت: بر هم خوردن توافق هسته ای نقطه پشیمانی همگان خواهد بود و البته ما جه

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت حفظ برجام در جهت توسعه امنیت، ثبات و همکاری های منطقه ای، خاطر نشان کرد: بر هم خوردن توافق هسته ای نقطه پشیمانی همگان خواهد بود و البته ما جهت هرگونه شرایطی که مد نظرمان نباشد، آماده خواهیم بود.

روحانی با بیان این که کشور عزیزمان ایران و فرانسه در رابطه با برجام و ضرورت ادامه آن نظر یکسان دارند، گفت: خوشبختانه امروز به واسطه برجام فضای مناسبی جهت توسعه روابط و همکاری های فیما بین به وجود آمده که باید در جهت دستیابی به اهداف مهم و یکسان و منافع دو ملت در این مسیر حرکت کنیم.

رییس جمهوری با اشاره به ضرورت همکاری کشور عزیزمان ایران و فرانسه در زمینه استمرار ثبات و امنیت منطقه اظهار داشت: فرانسه و جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در حل پرسشها اخیر لبنان نقش آفرینی مثبتی داشته اند و باید در جهت تقویت آرامش در این کشور و فراهم کردن زمینه های مناسب جهت برگزاری انتخاباتی که موجب نشاط و استحکام سیاسی در این کشور شود، همکاری کنیم.

برهم خوردن برجام نقطه پشیمانی همگان خواهد بود / روحانی

روحانی امنیت خلیج فارس را موضوعی حائز اهمیت در منطقه دانست و با اشاره به بحران یمن خاطر نشان کرد: این وظیفه ای بین المللی و انسانی است که در جهت آتش بس، آخر یافتن جنگ و کشتار مردم در یمن و ارسال کمک های بشر دوستانه به مردم این کشور که دچار بمباران، امراض و گرفتاری فراوان هستند، تلاش کنیم.

رییس جمهوری همچنین با اشاره به پرسشها مربوط به سوریه و مشکلاتی که مردم این کشور با آن مواجه هستند، گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از ابتدا به خواست دولت سوریه و جهت مبارزه با تروریسم در این کشور حضور داشته و این در حالی است که هنوز تروریسم در منطقه به طور کامل ریشه کن نشده و خطرات آن دیگر کشورها را نیز ترساندن می کند.

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت حفظ برجام در جهت توسعه امنیت، ثبات و همکاری‌های منطقه‌ای گفت: بر هم خوردن توافق هسته ای نقطه پشیمانی همگان خواهد بود و البته ما جه

روحانی مبارزه تا محو کامل تروریسم و کمک به مردم سوریه را از اولویت های مهم همکاری کشور عزیزمان ایران و فرانسه در منطقه برشمرد و گفت: هیچ راهی جز تقویت دولت مرکزی در دمشق جهت حل بحران سوریه وجود ندارد.

احترام فرانسه به حفظ و پایبندی برجام

لودریان وزیر امور خارجه فرانسه نیز در این دیدار با تاکید بر علاقه مندی و احترام فرانسه به حفظ و پایبندی برجام، گفت: گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان دهنده پایبندی کامل کشور عزیزمان ایران به تعهدات خود است و فرانسه تمام تلاش خود را در جهت پابرجا ماندن برجام انجام خواهد داد.

برهم خوردن برجام نقطه پشیمانی همگان خواهد بود / روحانی

وزیر امور خارجه فرانسه با اشاره به این که روابط و همکاری های اقتصادی و تجاری پایتخت کشور عزیزمان ایران – پاریس به واسطه فضای به وجود آمده بعد از برجام در دو سال اخیر، زیاد کردن قابل توجهی یافته هست، گفت: علاقه مند به توسعه و تحکیم همه جانبه روابط و مناسبات با جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هستیم که جهت این مقصود فرانسه تسهیلاتی را جهت گسترش همکاری های اقتصادی فیما بین اتخاذ کرده تا پویایی تجاری ایجاد شده است میان دو کشور تقویت شود.

لودریان با بیان این که اروپا توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را سندی اساسی بویژه در جهت توسعه امنیت و ثبات منطقه ای قلمداد می کند، افزود: کشور عزیزمان ایران و فرانسه می توانند در جهت تقویت ثبات و امنیت منطقه ای به خاص جلوگیری از وقوع فاجعه انسانی در کشورهای منطقه و حل بحران های منطقه ای همکاری های خوبی با هم داشته باشند.

وزیر امور خارجه فرانسه گفت: علاقه مندیم با کشور عزیزمان ایران به عنوان کشوری دوست در زمینه تمامی مباحث مورد علاقه مشورت و همکاری داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه که بامداد امروز – دوشنبه – جهت دیدار و گفت وگو با مقامات کشورمان وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است هست، نخست با دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و بعد از آن با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | همکاری | فرانسه | حسن روحانی | دکتر روحانی | ریاست جمهوری | وزیر امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs