پر شده آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر

پر شده: آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر مهربانی معرفی کتاب نردبان آسمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اختلاس 800میلیونی یک زن از تیم پایتخت

اختلاس 800میلیون تومانی کارمندان یکی از تیم‌‌های تهرانی فوتبال کشور عزیزمان ایران ممکن است به تغییرات مدیریتی اساسی در بدنه این کلوب ختم شود.

اختلاس 800میلیونی یک زن از تیم پایتخت

اختلاس 800میلیونی یک زن از تیم پایتخت

عبارات مهم : ایران

اختلاس 800میلیون تومانی کارمندان یکی از تیم های تهرانی فوتبال کشور عزیزمان ایران ممکن است به تغییرات مدیریتی اساسی در بدنه این کلوب ختم شود.

میزان نوشت:نکته قابل توجه اینجاست که یکی از اختلاس کننده ها توانسته در روزهای اخیر فرار و کشور عزیزمان ایران را ترک کند و یکی دیگر از افراد مرتبط با این پرونده هم بازداشت شده است و تحقیقات راجع به نقش او در اختلاس انجام شده است ادامه دارد. طبق اخبار دریافتی فردی که توانسته بعد از اختلاس در کلوب لیگ برتری، کشور عزیزمان ایران را ترک کند، خانمی است که 5 ماه قبل به وسیله یکی از مقامات اجرایی کلوب در امور مالی استخدام و کار خود را شروع می کند.

اختلاس 800میلیونی یک زن از تیم پایتخت

یک منبع آگاه راجع به پشت پرده اتفاقات رخ داده گفت: «معمولا بانک جهت چک های بالای 50 میلیون تومان از مدیر مالی کلوب استعلام می گرفت ولی این بار جهت 4 فقره چک که مجموع آن بیش از 800 میلیون تومان بوده، این استعلالم گرفته نشده است و کارمندان امور مالی کلوب توانسته اند امضای مدیرعامل را روی چک ها جعل کنند و با مراجعه به بانک آن را وصول کنند»

هم چنین گفته می شود زن فراری اختلاس کننده با مبلغی حدود 384میلیون تومان از کشور عزیزمان ایران فرار کرده و مابقی این پول به حسابی بانکی انتقال یافته شده است که مسئولان کلوب در حال ردیابی اطلاعات مربوط به صاحب حساب و ارتباط با آن با کسانی هستند که این فاجعه مالی را رقم زده اند.

اختلاس 800میلیون تومانی کارمندان یکی از تیم‌‌های تهرانی فوتبال کشور عزیزمان ایران ممکن است به تغییرات مدیریتی اساسی در بدنه این کلوب ختم شود.

در شرایط کنونی به نظر می رسد که پای افراد زیادی به این پرونده باز خواهد شد و بدون تردید کلوب تهرانی موردنظر به زودی با تغییرات اساسی مدیریتی رو به رو خواهد شد. طبق شنیده ها با توجه به عدم نظارت کافی و استخدام کارمندانی که دزد از آب درآمدند، این احتمال هم وجود دارد که مدیرعامل کلوب از کار خود برکنار شود.

واژه های کلیدی: ایران | اختلاس | پرونده | استخدام | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs