پر شده آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر

پر شده: آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر مهربانی معرفی کتاب نردبان آسمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نایب قهرمانی کشور عزیزمان ایران در دنیا با ۳ مدال برنز ، الیاسی به مدال برنز نرسید

محمد الیاسی نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران به عنوان پنجمی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا بسنده کرد تا در آخر این رقابت‌ها تیم ملی کشتی فرنگی کشور

نایب قهرمانی کشور عزیزمان ایران در دنیا با ۳ مدال برنز ، الیاسی به مدال برنز نرسید

الیاسی به مدال برنز نرسید/ نایب قهرمانی کشور عزیزمان ایران در دنیا با ۳ مدال برنز

عبارات مهم : ایران

محمد الیاسی نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران به عنوان پنجمی مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا بسنده کرد تا در آخر این مسابقه ها تیم ملی کشتی فرنگی کشور عزیزمان ایران با ۳ مدال برنز محمد علی گرایی، سعید عبدولی و حسین نوری بر سکوی دوم دنیا قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقه های ۴ وزن نهایی کشتی فرنگی قهرمانی دنیا ۲۰۱۷ که در پاریس پایتخت فرانسه در جریان هست، محمد الیاسی نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران در دیدار رده بندی و جهت کسب مدال برنز به مصاف آتاکان یوکسل از ترکیه با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.تیم ملی کشتی فرنگی کشور عزیزمان ایران در آخر این مسابقه ها با ۳ مدال برنز، یک عنوان پنجمی و ۲ عنوان هشتمی و با ۳۶ امتیاز بعد از روسیه بر سکوی دوم دنیا قرار گیرد.

نایب قهرمانی کشور عزیزمان ایران در دنیا با ۳ مدال برنز ، الیاسی به مدال برنز نرسید

محمد الیاسی فرنگی کار جوان کشور عزیزمان ایران که جهت نخستین بار عازم این مسابقه ها شده است است برابر نامداران دنیا خوب و مسلط ظاهر شد.وی در دور اول با نتیجه ۲ بر یک برابر سوسلان دائوروف، نفر سوم ۲۰۱۷ اروپا از بلاروس به پیروزی رسید. وی سپس در دور دوم برابر کنستانتین استاس از بلغارستان با نمایشی بسیار خوب با نتیجه ۱۰ بر یک در ۴ دقیقه و ۷ ثانیه به برتری رسید و راهی یک هشتم نهایی شد.الیاسی در این مرحله به مصاف المات کبیسپایف کشتی گیر عنوان دار قزاق و دارنده مدال های نقره و برنز دنیا رفت و در آخر با نمایشی خوب با نتیجه ۴ بر یک به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.

الیاسی جهت رسیدن به مرحله نیمه نهایی به مصاف دنیس دمیانکوف نفر پنجم بازی های اروپایی از اوکراین رفت و در آخر با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

محمد الیاسی نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران به عنوان پنجمی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی دنیا بسنده کرد تا در آخر این رقابت‌ها تیم ملی کشتی فرنگی کشور

وی در ادامه و در مبارزه ماقبل فینال به مصاف ماتئوس برناتک قهرمان زیر ۲۳ سال اروپا از لهستان رفت و در آخر با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.در این وزن مدال طلا به ریو هان سو از کره جنوبی رسید که در دیدار فینال موفق شد برابر ماتئوس برناتک از لهستان ۲ بر یک به برتری برسد.

همچنین در جریان مسابقه های ۴ وزن نهایی کشتی فرنگی قهرمانی جهان، مهرداد مردانی در وزن ۵۹ کیلوگرم هشتم شد.یوسف قادریان در وزن ۸۰ کیلوگرم به عنوانی بهتر از پانزدهمی نرسید و شهاب قوره جیلی نیز در سنگین وزن در جایگاه هشتم ایستاد.

همچنین در جریان مسابقه های ۴ وزن نخست این مسابقه ها که دیروز(دوشنبه) برگزار شد،محمد علی گرایی در وزن ۷۱ کیلوگرم، سعید عبدولی در وزن ۷۵ کیلوگرم و حسین نوری در وزن ۸۵ کیلوگرم به مدال برنز دنیا رسیدند و سید مصطفی صالحی زاده در وزن ۹۸ کیلوگرم به عنوانی بهتر از دوازدهمی دنیا نرسید تا تیم ملی کشتی فرنگی کشور عزیزمان ایران با هدایت علی اشکانی در آخر این مسابقه ها با ۳ مدال برنز بعد از روسیه بر سکوی دوم دنیا قرار گیرد.

نایب قهرمانی کشور عزیزمان ایران در دنیا با ۳ مدال برنز ، الیاسی به مدال برنز نرسید

واژه های کلیدی: ایران | فرنگی | مسابقه | قهرمانی جهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs