پر شده آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر

پر شده: آسمان زندگی معرفی نردبان پیامبر مهربانی معرفی کتاب نردبان آسمان

اطلاعیه مرکز ملی اینترنت درخصوص پیام‌رسان سروش

در پی انتشار اخباری مبنی بر عضویت اضطراری بازدیدکنندگان در پیام‌رسان سروش بدون اطلاع و درخواست خودشان، مرکز ملی اینترنت کشور اعلام کرد در صورت دریافت مستندا..

ادامه مطلب

دهلران تاریک شد ، گرد و غبار شدید شهرهای استان ایلام را فرا گرفت

به گزارش مهر، هم اکنون گرد و غبار شهرهای متفاوت استان ایلام از جمله مهران، دهلران و ایلام را فرا گرفته است. گرد و غبار شدید شهرهای استان ای..

ادامه مطلب

مساحت دریاچه ارومیه بیش از 494 کیلومتر زیاد کردن یافت

رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با اعلام اینکه مساحت فعلی نگین آبی آذربایجان به 2 هزار و 288 کیلومترمربع رسیده، گفت: مساحت دریاچ..

ادامه مطلب

زیاد کردن بارش‌‌های زمستانه در کشور ، سامانه بارشی جدیدی در راه است

کارشناس شرکت هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی فعلی در کشور تا روز یکشنبه باقی می‌ماند، گفت: سامانه بارشی جدیدی از روز سه‌شنبه وارد کشور می‌شود که د..

ادامه مطلب

صداهای عجیب در کرمانشاه، مرتبط با زلزله است / سازمان زمین شناسی

معاون زمین شناسی و اکتشافات شرکت زمین شناسی کشور، صداهای عجیب شنیده شده است از دل زمین در منطقه مرزی سومار را مرتبط با زلزله های اخیر دانست. سازم..

ادامه مطلب

جبهه پایداری از ارائه لیست مستقل در انتخابات شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران صرف نظر کرد

جبهه پایداری انقلاب اسلامی اطراف انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اطلاعیه ای را منتشر و اعلام کرد که از ارایه لیست مستقل ..

ادامه مطلب

عکس , بی ام دبلیوی کروک+ ماشین عروس رایگان نیازمندان

آقا مهدی مالک یک بی ام دبلیوی کروک هست؛ مدل 325. از همان ماشین‌های انگشت‌شمار خیابانهای شهر. همان‌ها که با عبورشان رد نگاه خیلی‌ها را می دزدند. آقا مهدی ولی ..

ادامه مطلب